Naše společnost KRUTA IMPORT s.r.o. byla založena v roce 2018 výhradně pro účel dovozu krutího masa. Již řadu let spolupracujeme s holdingovou společností DAMATE Group od které jsme získali výhradní zastoupení pro celou Evropu. Společnost DAMATE je díky své kapacitě, kterou rozšířilo počátkem roku 2018, největším výrobcem krůtího masa v Evropě. Tato společnost zároveň pěstuje vlastní krmivo a chov krůt je v celkovém uzavřeném cyklu. Tato zvířata nedostávají z jiných zdrojů žádné další krmivo, tudíž jejich maso je naprosto Bio. Splňují ty nejpřísnější normy, od listopadu roku 2013 také získali certifikát "Halal" a počátkem tohoto roku zahájili vývoz krůtího masa do arabských zemí.

Naše společnost má své sídlo přímo na ruzyňském Letišti Václava Havla a v Kladně vlastníme také mrazicí a chladicí sklady, kde skladujeme naše výrobky v případě potřeby, odkud putují k našim zákazníkům po celé Evropě. Obvykle ale zboží zásobujeme přímo naším odběratelům z výroby v nejkratším možném termínu. Našimi zákazníky jsou obchodní řetězce, velkoobchody, zpracovatelé masa a cateringové společnosti.

 

VÝROBA KRŮTÍHO MASA

PLNÝ CYKLUS

Hlavním přínosem společnosti DAMATE je projekt produkce krůtího masa, který je největší v Rusku a jedním z největších projektů v Evropě. Projekt v roce 2016 dosáhl nominálního objemu výroby 60 tisíc tun hotových výrobků ročně, kapacita se do roku 2018 rozšířila na 220 tisíc tun v hmotnosti jatečně upraveného krůtího masa. Projekt byl navržen s vertikálně integrovanou strukturou s plným výrobním cyklem, včetně líhní (inkubátoru), rozmnožovacích a růstových míst, porážky a zpracovatelského závodu na výrobu krmiva.

PLNÝ VÝROBNÍ CYKLUS
Výrobní proces

VÝHODY


  • Úplný cyklus výroby zaručuje kvalitu a bezpečnost výrobků v každé fázi
  • Výrobní procesy řídí umělá inteligence
  • Chlazení probíhá vzduchem místo chlazení vodou, maso se tak nedotýká vody (žádné přísady - pouze maso s přirozenou chutí)
  • Pokročilé řešení balení šetří čerstvost krůtího masa až na 10 dní bez konzervace
  • Široká škála produktů, včetně celých krocanů, pařezů a marinovaných produktů

VÝROBNÍ PROSTORY

RUSKO - PENZA

Výrobní hala krůt na vlastním pozemku s nejpřísnějšími hygienickými normami

Hala pro zpracování krůtího masa je největší v Evropě. Kapacitu má až 600 tun denně.

 

O nás

Jsme výhradním dovozcem krůtího masa pro celou Evropu od největšího výrobce v EU.

Výrobce DAMATE z Ruska nabízí zcela BIO produkty a tyto produkty jsou jak chlazené, tak mražené.

Rychlý kontakt

Aviatická 1092/8, 161 00 Praha 6

P: +420 246 096 756

M: +420 774 643 598

M: +420 777 722 633

E: info@kruta-import.cz

Newsletter

Přihlaste se a získejte e-mail s nejnovějšími informacemi od KRUTA IMPORT.

HLEDAT