CO NABÍZÍME?

KRŮTÍ MASO

Zaměřovali jsme se především na kvalitního dodavatele a chceme našim zákazníkům a především spotřebitelům nabídnout z přírody to nejkvalitnější. Chov drůběže má mnoho zákoutí, především krmení. Pokud zvířata jsou krmená bez GMO či pesticidů, jejich maso je kvalitní. Dalšími faktory ohledně kvality jsou způsob chovu, prostředí, hygienické normy a samotná porážka. Pokud je zvíře usmrceno správným způsobem a odkrveno, maso zůstává kvalitním. Také důležitou rolí hraje i způsob zmrazování, pokud to neprobíhá pomocí vody, což je běžný technologický postup, ale pomocí vzduchu, struktura masa zůstává nezměněné, tudíž i chuť a kvalitu masa.

Krůtí maso se považuje za nejkvalitnější maso s přirozeně vysokým obsahem bílkovin (vařené maso obsahuje 28 g). Bez kůže má krůtí maso nízký obsah tuku - pouze 2,5 g ve 100 g. Pravidelná konzumace krůtího masa může pomoci snížit hladinu cholesterolu. Maso má nízkou GI a může udržet stabilní hladinu inzulínu. Je hypoalergenní, vhodné pro kojeneckou výživu, tedy zdravá výživa pro celou rodinu. Krůtí maso je významným zdrojem vitamínů, zejména B6, B12, v tukové tkáni a játrech pak také vitamíny A, D a E. Drůbeží výrobky obsahují i minerální látky jako hořčík, vápník, železo, draslík, zinek, selen, Omega-3 a kyselinu pantothenovou.

NAŠI ODBĚRATELÉ JSOU PŘEDEVŠÍM Z

ČESKÉ REPUBLIKY • SLOVENSKA • ITÁLIE • ŘECKA

33%

ČESKÁ REPUBLIKA
+ STŘEDNÍ EVROPA

31%

ITÁLIE +
JIŽNÍ EVROPA

29%

FRANCIE +
SEVERNÍ EVROPA

7%

OSTATNÍ
TRHY

NAŠE VÝROBKY

CHLAZENÉ • MRAŽENÉ

NAŠI ODBĚRATELÉ JSOU

ZPRACOVATELÉ MASA • VELKOOBCHODY • CATERINGOVÉ SPOLEČNOSTI

"Ať už jste velkoobchod, zpracovatelé masa, nebo cateringová společnost, nabídneme Vám to nejlepší a nejkvalitnější krůtí maso od největšího výrobce v Evropě. Společnost DAMATE své produkty nabízí pouze v Bio kvalitě, jelikož jejich výrobní cyklus je plně uzavřený. Mají vlastní pěstované obilí na výrobu krmiva a krůty nekrmí ničím, co by mohlo obsahovat GMO, či pesticidy! Vše jsme prověřili a hrdě můžeme nabídnout tyto výrobky našim zákazníkům."

Artak Grigoryan

Artak Grigoryan

Obchod & Marketing

SHLÉDNĚTE VIDEO

VÝROBNÍ PROSTORY & VÝROBA

POJĎME PRACOVAT SPOLEČNĚ

POŠLETE NÁM RYCHLOU POPTÁVKU

O nás

Jsme výhradním dovozcem krůtího masa pro celou Evropu od největšího výrobce v EU.

Výrobce DAMATE z Ruska nabízí zcela BIO produkty a tyto produkty jsou jak chlazené, tak mražené.

Rychlý kontakt

Aviatická 1092/8, 161 00 Praha 6

P: +420 246 096 756

M: +420 774 643 598

M: +420 777 722 633

E: info@kruta-import.cz

Newsletter

Přihlaste se a získejte e-mail s nejnovějšími informacemi od KRUTA IMPORT.

HLEDAT